Vinařství Gala – Bavory, podoblast Mikulovská

Srdečně Vás zveme na degustaci legendárního moravského vinaře Jaromíra Gali, který se řadí mezi špičkové výrobce vín mikulovské vinařské podoblasti.

Vinařství Gala z Bavor hospodaří na 9 ha jedinečných viničních tratí obcí Bavory a Perná, ty najdete na Mikulovsku, na Pálavě. Pěstují pro zdejší terroir typické odrůdy: Ryzlink vlašský, Sauvignon, Chardonnay, Rulandské bílé a šedé, Pinot Noir, Frankovku a Merlot. Degustací nás provede sám majitel vinařství Ing. Jaromír Gala, který po studiích v Lednici sbíral cenné zkušenosti v Mikrosu (s legendárním Josefem Peřinou), byl i u vzniku sousedního vinařství Tanzberg (ředitel společnosti), následně získával praxi i v Rakousku (Wachau), v Kanadě, Francii, Itálii, Novém Zélandě… Co víc si přát? Skvělá odrůdová vína z našich nejlepších poloh pod taktovkou zkušeného vinaře, který kromě našich špičkových vinařství prošel téměř celý vinařský svět.

 

  • degustace není určena jen znalcům a milovníkům vína ale také každému, kdo chce strávit příjemný večer ve společnosti dobrých vín.
  • všechny večery budou doprovázeny odborným výkladem, který i úplné nováčky zasvětí a uvede do tajů pěstování, výroby a správného ochutnávání vína.
  • během každé degustace ochutnáte 10 až 13 vzorků vín.
  • v rámci degustací bude podáváno malé občerstvení: minerální voda, minipečivo, sýr

Zpět na program

Vyprodáno

Program


Vinařství Gala

Datum: 6.4.2017 19:00

Místo: Vinotéka U Černého kocoura a zeleného stromu

Účinkuje: Ing. Jaromír Gala