ZD Němčičky – Němčičky, Velkopavlovická

Přijměte pozvání na degustaci jednoho z nejlepších enologů ČR, Pavla Buriánka.

Vinařství, které se doslova  vyprostilo z klinické smrti. Vždy bylo s podivem, že družstvo, jež  vlastní 92 ha vinic, toho nedokáže využít. V loňském však došlo k podivuhodné proměně, a to s příchodem nového sklepmistra Pavla Buriánka (naposledy v dresu úspěšného vinařství Kosík). V odborné veřejnosti zní unisono: pozor, nový objev!!! Jejich nová vína za jeden pouhý rok získala přes 80 různých ocenění , a tak je  vinařství právem označováno  za  vinařského „skokana“ roku. Tak například ve dvou našich nejprestižnějších soutěžích  získalo  5. místo v soutěži Král vín (o nejlepší kolekci vín 2016, vítěz kategorie růžových a klaretů, žádné jejich víno nedostalo méně než 4 korunky z 5 možných), v soutěži Vinař roku (hodnocené i mezinárodními Master of Wine) krásné 6. místo. My se společně s Pavlem Buriánkem můžeme těšit na dvě jejich profilové řady, základní KLASIK a elitní PREMIUM, převážně bílá. Tentokráte budou spokojeni i fandové sladších vín, která i ortodoxní milovníky suchých vín usadí.

 

  • degustace není určena jen znalcům a milovníkům vína ale také každému, kdo chce strávit příjemný večer ve společnosti dobrých vín.
  • všechny večery budou doprovázeny odborným výkladem, který i úplné nováčky zasvětí a uvede do tajů pěstování, výroby a správného ochutnávání vína.
  • během každé degustace ochutnáte 10 až 13 vzorků vín.
  • v rámci degustací bude podáváno malé občerstvení: minerální voda, minipečivo, sýr

Zpět na program

Vyprodáno

Program


Vinařství ZD Němčičky

Datum: 30.3.2017 19:00

Místo: Vinotéka U černého kocoura a zeleného stromu

Účinkuje: Pavel Buriánek