Ikonická vína Evropy s Michalem Šetkou

Neopakovatelná exkluzivní galadegustace legendárních vín z nejslavnějších regionů Evropy.

Celý večer bude moderovat Michal Šetka, jeden z předních degustátorů a odborníků na víno v ČR.

Během večera ochutnáte 12 vzorků jedinečných vín, zhlédnete nádherné obrázky vinic táhnoucích se po tamních rozvlněných kopečcích a dozvíte se spoustu zajímavostí o nejslavnějších klenotek evropského vinařství.

Během večera ochutnáte ikonická vína z těchto oblastí: Bordeaux, Rhona, Champagne, Toskánsko, Burgundsko, Piemonte, Mosela, Wachau a dalších.

V rámci degustací bude podáváno občerstvení: minerální voda, pečivo a sýr.

O sommeliérovi:

Michal Šetka, fotograf a publicista, který se specializuje na víno a všechno, co k němu patří. Jeho fotografie a články s vinařskou tématikou byly publikovány v mnoha českých odborných vinařských i lifestylových časopisech. V současné době působí jako šéfredaktor časopisu Wine&Degustation. Bohaté zkušenosti čerpá mimo jiné při mnoha zahraničních cestách do nejprestižnějších vinařských oblastí. Zabývá se problematikou investic do velkých francouzských vín, spolupracoval na několika knižních publikacích na téma snoubení vín a gastronomie a pravidelně se jako degustátor zúčastňuje soutěží a festivalů v Čechách i v zahraničí.

Pojďte spolu s námi prožít večer ve znamení lahodných vín, vinic a olivových hájů, románských kostelíků či středověkých hradů!

 

Zpět na program

Objednat vstupenky

Program


Ikonická vína Evropy s Michalem Šetkou

Datum: 26.3.2018 19:00

Místo: Hotel Nautilus - salonek

Účinkuje: Michal Šetka


Vstupné

- předprodej: 2 490 Kč (pro 1 os.)