Joe Robinson (AUS)

Mladý mistr kytary Joe Robinson v Táboře. Učil se na internetu a zvítězil v Austrálie hledá talent

Do táborského Divadla Oskara Nedbala se řítí kytarový hurakán z Austrálie. V rámci Táborského festivalu vína a Kytara napříč žánry vystoupí 10. listopadu od 19 hodin kytarová hvězda Joe Robinson.

Ten na kytaru začal hrát ve svých devíti letech a místo kytarového lektora využíval pro svou výuku zejména internet. Ve věku pouhých 13 let zvítězil v soutěži Australian National Songwriting Competition. Následovalo první album ,,Birdseed" a v roce 2008 přelomové vítězství v soutěži "Australia´s Got Talent" (Austrálie hledá talent). Jeho největší kytarový vzor Tommy Emmanuel ho následně pozval do Nashvillu, kde vzniká druhé album Joea Robinsona ,,Time Jumpin´". V témže roce získává Joe cenu "Senior Grand Champion Performer of the World" a od té doby je takřka neustále na turné.

,,Smokin´Joe", jak zní přezdívka Joe Robinsona, s lehkostí a bravurou zvládá skladby ve stylu ,,fingerpicking" Jerry Reeda, Cheta Atkinse a Tommyho Emmanuela, stejně jako jazzové standardy, rockovou hudbu i další žánry. Úspěšně se věnuje také zpěvu. V současné době střídá na koncertech akustickou a elektrickou kytaru. Na světě zřejmě neexistuje hudebník jeho věku, který by ovládal tolik žánrů na vrcholné úrovni jako právě Joe Robinson. Koncertuje po celém světě a jeho koncerty jsou na všech kontinentech beznadějně vyprodané.   

 

VSTUPENKY zakoupíte od 19.10. 2017 v pokladně divadla Oskara Nedbala

Pokladna
otevřena Po - Pá 15.00 - 18.00 hod 

a hodinu před každým představením

 +420 384 971 633
 pokladna@divadlotabor.cz

  www.divadlotabor.cz

Zpět na program

Objednat vstupenky

Program


Joe Robinson (AUS)

Datum: 10.11.2017 19:00

Místo: Divadlo Oskara Nedbala - malý sál

Účinkuje: Joe Robinson


Vstupné

- předprodej: 290 Kč (pro 1 os.)

- na místě: 350 Kč (pro 1 os.)